You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O firmie


Historia naszej firmy sięga drugiej połowy lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia.

Wyjazd do Szwecji przerodził się w poczucie misji przenoszenia tamtejszych standardów estetyki przestrzeni miejskich na polski grunt. Owocem doświadczenia tam zdobytego oraz głębokiego pragnienia odczarowania szarości polskich miast jest Styl-Bet.

Od 31 lat przyczyniamy się do poprawy wizerunku naszych miast, ulic i ogrodów. W parkach i na skwerach tworzymy przestrzenie, w których mieszkańcy mogą i chcą się spotykać. W dzielnicach oddzielamy to, co wspólne od tego co prywatne. W przydomowych podwórkach budujemy miejsca spotkań człowieka z naturą. Uważamy, że najważniejszym elementem miasta jest człowiek i dla jego bezpieczeństwa, wygody oraz zadowolenia współtworzymy infrastrukturę.

Nasze Doświadczenie

Zagospodarowanie dworca głównego w Malmo było dotąd jednym z najbardziej wymagających, ale jednocześnie nobilitujących realizacji. Nasza estetyka inspirowana skandynawską prostotą została doceniona u źródła. Jednak najistotniejszym dla nas wyróżnieniem jest zaufanie każdego Klienta, który pozwala właśnie nam uczestniczyć w kreowaniu swojej przestrzeni, tak prywatnej jak i publicznej.