You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

MAŁA ARCHITEKTURA

PROJEKTY INDYWIDUALNEPodążając za zmieniającymi się trendami i jednocześnie nie odcinając się od swoich korzeni, konsekwentnie wzbogacamy ofertę, o formy bardziej współczesne, w intensywnie rozwijające się w branży, jaką jest mała architektura.

Rozwijająca się aktualnie technologia chemii betonowej, z której zalet czerpie STYL-BET, pozwala na skrajną indywidualizację każdego projektu małej architektury miejskiej. Umożliwiamy wybór dowolnego odcienia betonu, a także dobór jego faktury dla podkreślenia charakteru produktu.

Nadążanie za nowoczesnością, to jednak nie wszystko, Styl-bet, idzie o krok dalej. Dzięki nieustannie rozwijanemu doświadczeniu oraz ciągłym eksperymentom z możliwościami technologicznymi betonu, firma jest w stanie podjąć się najbardziej odważnych i wymagających projektów w zakresie elementów małej architektury, takich jak np. siedzisko w kształcie obłej pastylki - wyzwanie dla faktury powierzchni, która powinna być nieskazitelna, aby podkreślić jego niecodzienną formę, czy też zawieszone niemal w powietrzu schody (wykonane na indywidualne zlecenie, dla posiadłości pod Berlinem), które swą innowacyjną realizacją, niemal zaprzeczają prawom fizyki – sprawiając wrażenie lewitujących, przenoszą nas w przyszłości, do kolejnego, fascynującego etapu.